o autorovi

Poem objevuje rap ve svých 12ti letech s kazetami ATCQ a Beastie Boys. V 16ti se noří do světa DJingu, když si v Paříži kupuje své první hiphopové vinyly(rok 2000).

Desky se učí míchat v letenském klubu Wakata před hlavními DJs, poprvé si tak získává pozornost pražské scény svými undergroundovými sety.

Setkává se s rapovou crew Supreme Diplomats, která v té době čítá 7 MCs, a započíná společnou cestu českými kluby.

Spoluprací s dvojicí DJs Acme a Oer vzniká projekt Dissillusion, který snoubí party DJing s autorským rapem. Trio má rezidentní noc v pražském klubu Sabotage.

Později Poem vystupuje jako koncertní DJ například s dvojicí JCKPT & Red Aler, s Panem U, či afro rapperem DSK z Marseille.

Jako DJ POW’EM se etabluje především v pražských klubech, ke svým setům zve známé hiphopové DJs(Noir, Jorgos, Rawal, Robot, Orion, Trafik, Abdul52, a další), a pomalu se dostává ke špičce domácí scény.

V roce 2008 vydává debutový mixtape „Ain’t Just Hiphop, Baby“, moderuje vlastní show na rádiu Spin. Na akcích baví stovky návštěvníků, vytváří řadu mixtapes napříč žánry, věnuje se hudební produkci a emceeingu.

Hnán touhou vyzkoušet si novou polohu pracuje na novém projektu – rapovém albu. Na tom se podíleli Oliver Lowe, Ondřej Žatkuliak(Rooftop Studios), Risto Sokolovski, Michal Skořepa, Veronika Vesper, Chris Vern a další.

hudba

RAP

TRAP

kontakt

Filip Poem Pacina
776 122 232
hello@powem.cz

2019-2023 Design Karla