o autorovi

DJ POW’EM | Filip Poem Pacina se věnuje DJingu od roku 2000.

Své první deejayské zkušenosti získává v Letenském klubu Wakata, kde mixuje vinyly před hlavními DJs a poprvé tak poutá pozornost pražské hiphopové scény.

Krátce po zahájení své sólové kariéry se přidává k rapové skupině Supreme Diplomats, která čítá 7 MCs.

Je zakládajícím členem DJ crew Dissillusion (spolu s DJs Acme a Oer). Trio pořádá pravidelné parties v klubu Sabotage, zve si zajímavé lokální projekty z české a slovenské rapové scény.

Poem později spolupracuje s předními představiteli pražské hiphopové komunity, například s DJs jako jsou Noir, Jorgos, Rawal, Orion, Trafik, Abdul52, Cut Dem, Kato, Robot, a dalšími. Postupně se stává součástí tuzemské DJské špičky.

Kromě toho vystupuje živě jako koncertní DJ pro umělce jako duo Jackpot & Red Aler, Pan U, nebo v Praze žijící afro rapper DSK z Marseillské crew Syndik Afrik.

Své sety Poem prezentuje stovkám spokojených návštěvníků na akcích v klubech jako Radost FX, Chapeau Rouge, Retro Music Hall, Face2Face, Karlovy Lázně, Lávka, a dalších. Objevuje se i na festivalech jako MFF Karlovy Vary, Sázava Fest, nebo Hiphop Kemp.

Má vlastní pořad na rádiu Spin, kde vytváří unikátní playlisty a zve si zajímavé hosty.

Poemův debutový mixtape „AIN’T JUST HIPHOP, BABY“ kombinuje elektronickou hudbu s rapem, R&B a skreči. Následuje trilogie mixtapes „EARWEED,“ věnovaná undergroundovému rapu, poté trilogie „BRING THE FUNK BACK.“

Vedle DJingu se pouští do produkce vlastních beatů a psaní textů, přibližuje se tak tvorbě svého rapového projektu – EP/alba. To nese název „Volume Dilemma“ podle ústřední písně. Na jeho tvorbě spolupracovali umělci jako Oliver Lowe, Ondřej Žatkuliak (Rooftop Studios), Risto Sokolovski, Michal Skořepa (Pan Lynx), Veronika Vesper, Chris Vern a další.

Jeho hudbu můžete poslouchat na Spotify pod jménem umělce „Filip Poem Pacina.“ Nebráníme se ani Vašemu zájmu o fyzický nosič. Ještě zbývá pár CDs, najdete je u nás v e-shopu níže.

Peace, Love & Unity

hudba

RAP

TRAP

kontakt

Filip Poem Pacina
776 122 232
hello@powem.cz

2019-2023 Design Karla